закрыть

Панель Авторизации

Top Panel
Авторизация
Top Panel
Загрузка...

Баннер


ЗАЗ зробить новий автомобіль?
05.02.2018 15:15

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) розглядає можливість серійного виробництва нового автомобіля.

Про це розповів власник корпорації УкрАвто Таріел Васадзе в інтерв'ю liga.net.

"Lanos ще міг би жити - це було гарне авто за співвідношенням ціна/якість. Але прийнято рішення припинити виробництво. Ведемо переговори, щоб поставити на його місце більш модернізовану машину. Однак вона з'явиться не раніше ніж через два роки", - повідомив Васадзе.

За його словами, економічно доцільний обсяг виробництва - мінімум 50 тис. автомобілів на рік. "А це можливо, коли внутрішній ринок досягне розміру не менше ніж 300 тис. нових легкових автомобілів", - сказав глава УкрАвто.

Васадзе зазначив, що для того щоб поставити нову модель на діючому сучасному заводі, треба інвестувати не один мільярд доларів.

"Це можна робити, але для цього потрібен відповідний обсяг продажів на місцевому ринку, і не повинно бути економічних стресів, які у нас спостерігаються з періодичністю в п'ять років", - сказав він.

УкрАвто зареєстровано у 1992 році. Володіє контрольним пакетом акцій ЗАЗ, польського автозаводу FSO. У структуру корпорації входить близько 400 автосервісних підприємств у всіх містах України, дистриб'юторські і дилерські компанії провідних автомобільних брендів, а також мережа автозаправних комплексів.

У числі партнерів - Daimler AG, General Motors, Maserati SpA, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ.

Нагадаємо, що в 2017 році ЗАЗ збільшив виробництво легкових автомобілів у 2,9 рази. При цьому, обсяг виробництва склав лише 1151 авто.